aboutus

Zhangjiagang Refine Union Import and Export

Zhangjiagang Refine Union Import and Export Zhangjiagang Refine Union Import and Export Zhangjiagang Refine Union Import and Export Zhangjiagang Refine Union Import and Export
1 2 3 4
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
عامل
وارد کننده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
اقیانوسیه
مارک های: طبقه ی اتحادیه
تعداد کارمندان: >100
فروش سالانه: 5000000-6000000
سال تاسیس: 2005
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
Monthly output: 300000sqms
Payment method: T/T or L/C at Sight
List of major clients: Alabama Flooring Retailer,Canada Flooring Retailer,Vietnam Flooring Retailer,Kenya Construction Comp
دربارهی ما
معرفی

ZHANGJIAGANG REFINE اتحادیه واردات و صادرات CO LTD.

ارائه انواع مختلف کفپوش دکوراسیون حق بیمه
تمرکز منجر به حرفه می شود. به عنوان یک تامین کننده حرفه ای کفپوش PVC در چین، اصلاح اتحادیه اروپا به شما انواع کفپوش های تزئینی را ارائه می دهد. مشخصات خریدار پذیرفته می شود مشتریان ما به طور گسترده در سراسر جهان در مناطق مختلف مانند اروپا، آمریکا، آسیا و خاورمیانه گسترش یافته است. ما تمام کف پوش را به تخته ها و رول ها تقسیم می کنیم. تخته های ما نیز می تواند کاشی باشد. ما کفپوش خشکی داریم، کفپوش را کلیک کنید، کفپوش کف دست و غیره. در رول ها، کفپوش همگن، کفپوش ضد لغزش، کفپوش تجاری، کفپوش ورزشی و موارد دیگر وجود دارد.
پیاده سازی نظارت دقیق
کارکنان ویژه منصوب می شوند تا مانع نظارت بر تولید شوند تا بارگیری شوند. ما در مورد صادرات کفپوش جدی هستیم و مطمئنا بهترین کیفیت و خدمات را با قیمت مناسب ارائه می دهیم.

امروز با ما تماس بگیرید

تاریخ

تاسیس در سال 2005، شرکت ما در Zhangjiagang، استان جیانگ سو واقع شده است، تولید حرفه ای از PVC وینیل کفپوش. ما بیش از 10 سال تجربه در مصالح ساختمانی داریم و شهرت خوبی در این زمینه داریم. محصولات ما به بیش از 30 کشور در سراسر جهان صادر شده است.

به عنوان رئیس جمهور اصلاح اتحادیه، من به شدت از استقبال و دعوت از همه برای ایجاد تجارت با شرکت ما. ما تبدیل شده اند به خوبی شناخته شده و معتبر تامین کننده محصولات با کیفیت نه تنها در چین بلکه در سراسر جهان. ما موفقیت ما را به تلاش برای ارائه محصولات با کیفیت و خدمات، و همچنین تعهد تیم مدیریت و کارکنان ما در تمرکز همیشه با هدف داشتن روابط بلند مدت کسب و کار با customers.We مشتاقانه منتظر انجام کسب و کار با شما.

سرویس

ما عرضه خدمات یکپارچه خرید و مخلوط مخلوط،

مواد و مصالح ساختمانی و تزئینی، مواد اولیه اصلی PVC کفپوش و لوازم جانبی است.

ما هشت سال با تامین کنندگان و خریداران موفق به انجام هر دو فعالیت واردات و صادرات در سراسر جهان شده ایم.

ما نمونه های رایگان از محصولات را بر اساس درخواست مشتری ارائه خواهیم کرد. برای کمک به تصمیم گیری مطلوب در مورد درخواست های نمونه، از مشتریان علاقه مند درخواست می کنیم اطلاعات مربوط به خریدار جامع را برای بررسی ما ارسال کنیم. تمامی نمونه های حمل و نقل از طریق هوا و یا دریایی، با هزینه های حمل و نقل و هزینه مشتری پرداخت می شود.

تمرکز مديريت زنجيره تأمين ما مزيت رقابتی است که از طريق کارکردن با پايگاه عرضه ما برای برآورده ساختن نيازهای مشتريان تجاوز می کند. تجارب عبارتند از فرآيند ارزيابی تأمين کننده که توسط گروه های کالا مورد ارزيابی قرار می گيرد و مطلوب بودن عرضه کننده برای روابط طولانی مدت در اتحاد است.

شرایط پرداخت 90 روزه می تواند مرتب شود. ما خدمات نصب شده را برای همه خریداران در سراسر جهان ارائه می دهیم. هر گونه طراحی و الزامات از خریداران مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

فرآیند تست محصول ما به شدت تحت نظارت برای اطمینان از بهترین کیفیت برای مشتریان ما است. ما هر مرحله از تولید را از مواد اولیه به محصولات نهایی بازرسی می کنیم.

FOB و CIF هر دو در دسترس ما هستند.

ما عمدتا استفاده از تعادل الکترونی تحلیلی، خشک کردن کوره، دستگاه کشش الکترونی، تستر نیروی چسبناک، ابزار دقیق اندازه گیری، تجهیزات ترموستاتیک، ترکیب مرکب لاستیکی، تجهیزات ترکیبی Banbury، ماشین پردازش پلاستیک، ماشین درمان سطح / ماشین پردازش و ابزار برش.

تیم ما

تمام کارکنان ما قادرند به طور مؤثر و حرفه ای از طریق مهارت های کتبی و کلامی در زبان انگلیسی صحبت کنند.

کارکنان حرفه ای ما و تجهیزات پیشرفته ای به ما اجازه می دهد تا توانایی طراحی و ساخت طیف وسیعی از اقلام جدید را با توجه به نیازهای خریدار فراهم کنیم. توانایی ما در ارائه برچسب های خرید و خدمات طراحی برای مشتریان ما، ما را به یک انتخاب جذاب تبدیل می کند.

ترکیبی از تخصص متخصصان تجاری، تحلیلگران و تکنولوژیست های واقع در چین با تکنولوژی نسل جدیدی از پلتفرم مدیریت اخیرا راه اندازی شده است، Union Union یک منبع قدرتمند بینش بازار، مهارت تجاری و قدرت تکنولوژیکی است.

اطلاعات تماس